Březen 2009

Není to tak lepší?

12. března 2009 v 20:04 | Ewuš :) |  My powídky,příběhy
Jednou,není to tak dávno,
děvče do hvězdy se zakoukalo.

Nevěděla dívčina co bude dál.Nebyla žádná šance se s ním setkat.Milovala ho.Milovala ho vždycky ze všech nejvíc a nikdo nikdy její víru v to,že on jí miluje taky ani o píď nezvyklal.Měla pocit,že kdyby jen měla možnost,jen tu samotnou možnost,jít na jeho koncert,na první pohled se zamiluje.Natož pak někde v baru,kde by ani nevěděl,jak oddaně ho děvče miluje.
Uplynulo mnoho času od dívčiného mládí,ale láska bylo pořád stejná.I když už nebyla malé dítě,věřila.Snila jak jen často to šlo,sny o něm jí dostávaly nahoru a držely,když jí blyo nejhůř.
Poštěstilo se.Jela na koncert.Byla nadšená,vzala si nejluxusnější spodní prádlo a nejlepší oblečení,jen aby udělala dojem.Stála v první řadě.
A?
A nic.
Neviděl.Neslyšel.Nepodíval se.
Děvče bylo zklamané,ale vysnila si další okamžik s ním.Věřilo,že tohle byla náhoda,moc rušný koncert,na to,aby si jí všiml.
Za pozdního večera se vidala do clubu,ne sama,v doprovodu kamarádek.Neměla tušení,že by ho mohla potkat.Ale potkala.
A opravdu.
Podíval se.
Pozval jí na sklenku.
Dívčina byla nade vše šťastná.Splnil se její největší sen,prožívala nejlepší okamžiky svého života.
Povídali si,povídali si,jako by se znali léta,bylo to úžasné.
Když si popůlnoci dali pusu,byla jako omámená.Pila jeden drink za druhým,měla pocit,že teď už se nic zkazit nemůže.Měla jeho,on se o ní vždy postará.
Když se ráno probudila v posteli,s bolavou hlavou,měla pocit,že je vážně šťastná.Postaral se o ni.

Až odpoledne zjistila,že jí kamarádka dotáhla z clubu sama,že když její "hvězda" zjistila,jak to s ní opravdu je,ohrnula nos a odešla za první ošklivou blondýnou.


Nebylo lepší jen snít,než se probudit do ošklivého snu?